KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15186261
nr 1518 6261
kopia efter Severin Nilsson, Signerad E Belfrage, -87. Olja på duk, 28x43 cm, yttermått inklusive ram: 50x65 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 januari 2023
kl 20:43:05
30/1 17:59:30
700 kr
30/1 20:15:39